Przystanki i godziny odjazdu rano z przystanku :
6:55 - Ostrów (obok krzyża)
7:00 - Ostrów (przy moście )
7:05 - Niewierszyn
7:10 - Sieczka (Władysławów)
7:15 - Sieczka
7:17 - Kawęczyn
Szkoła
7:30 - Justynów
7:33 - Siucice Kol.
7:35 - Siucice
7:40 - Ciechomin
Szkoła
7:50 - Rożenek
8:00 - Kalinków
8:10 - Marianów
8:15 - Janikowice
Szkoła